fbpx
Genel

Vinil Halının Farkı !

Vinil Halıyı geleneksel halılardan ayıran bir çok özellik vardır. Bu listede sizler için bunlardan bir kaçını derledik ve açıkladık ;

1- Kolay Temizlenebilir

Vinil Halılar özel Vinil yüzeyi sayesinde toz ve kir tutmazlar. Bu sayede kir halının iç yüzeyine ulaşamaz ve yüzeyde kalır. Dolayısıyla bir bez ile bir kere silmek bile halınızı temizlemenize yetecektir. Geçirgen olmayan yüzeyi sayesinde tozlar yüzeyde kalır ve halınızı süpürmek eskisi kadar büyük bir sorun olmaktan çıkar !

2- Anti-alerjik

Vinil halılar geçirgen olmayan yüzeyi sayesinde diğer halıların aksine toz geçirmez ve saklamaz. Aynı zamanda Vinil den oluştuğu için tüy problemi yoktur. Diğer halılar gibi topaklanma ve tozlanma yapmaz. Bu sayede toz ve tüye hassasiyeti olan insanlar için gayet uyumlu hale gelir.

3- Dekorasyon

Vinil halıların en büyük farkı dekoritfliği bambaşka bir boyuta taşıyıp sınırsız dizayn çeşitliliğine sahip olmalarıdır. Bir bebek odasına ve ya yatak odasına veya vintage tarzda bir şöminenin yanına rahatlıkla uyum sağlayabilirler. Tüysüz yüzeyi, üstündeki deseni keskin ve net bir şekilde göstererek halının üstendeki sanatı olması gerektiği gibi lanse eder.

4- Anti-bakteriyel

Vinil Halılar hiç bir türlü toz, kir ve sıvıyı yüzeyinde barındırmaz. Bu sayede bakterileri kendi yapısından atar , insanlara temiz ve hijyenijk bir ortam sunar. Aynı zamanda koku yapmaz ve inatçı mikropları bile yüzeyinde tutmaz.

5- Bütçe Dostu

Vinil halılar bu kadar özelliğin yanında çok cazip fiyatlara müşteriyle buluşturulur. Eskisi gibi özel tasarım halılara binlerce lira vermek yerine çok daha şık Vinil halıları çok daha cazip fiyatlara alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz görünmeyecek.

Sepette ürün yok.