fbpx
Genel

Vinil Halı Teknik Özellikleri

Vinil halılar 2,5mm kalınlığında ince bir formdan oluşur. İnce yapısı az yer kaplayacağı için geleneksel halıların kaldırılıp kilere koyulması gibi problemleri ortadan kaldırır.

Kesinlikle Tekstil malzemesi olmayıp yüksek kalite Vinil den üretilir.Buda vinil halılara bir çok avantaj katar;

Vinil yapısından dolayı Anti-alerjiktir, tüylü bir yüzeye sahip değildir.

Vinil Anti-kansorejen bir malzemedir. Çocuklarınızın ve ya aile fertlerinizin sağlığını koruyup gelenksel bir halı yerine tercih edilmelidir.

Vinil yüzey, vinil halıların oldukça Kolay temizlenebilir olmasına neden olur. Pürüssüz ve anti bakteriyel yüzey kolayca silinebilir ve süpürülebilir.

Vinil, Anti-bakteriyel bir malzemedir; kir, toz ve tüy tutmaz. Sağlını düşünenler için birebirdir.

Vinil halılar her desen ve boyutta tasarlanabilir. Desenler Özel olarak Grafik Kadromuzca yaratılır ve uygulamaya koyulur.

Vinil Halılar pürüssüz bir yüzeye sahip olmakla beraber düşük profillidir. Buda kapı , sandalye ve sehpa altına konumlandırıldığında kalınlık yaratmayacağından, sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesini sağlar.

Pürüssüz bir ön yüzey, temizlik kolaylığını artıran en büyük etkendir ; sadece bir kere silmek bile kolayca temizlenmesine yetecektir.

Vinil halılar geleneksel bir halıya göre oldukça hafiftir , bu hafifliğe rağmen elektirik süpürgesi vinil halıyı çekemez. Aynı zamanda hafif olması, taşınmasını kolaylaştırır. Eğer taşınıyorsanız ve ya halınızı farklı bir ortamda değerlendirmek istiyorsanız vinil halılar size ciddi derecede kolaylık sağlar.

AnkyraFloor

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz görünmeyecek.

Sepette ürün yok.