fbpx

NAKLİYE

Hangi Nakliye Yöntemleri Mevcuttur?

Türkiye içinde anlaşmalı olarak Aras Kargo ile çalışıyoruz.

Uluslararası Satış Var mı?

Siparişin miktarına ve değerine göre değişmek üzere VAR. Ancak bir paspas gibi miktarlar için henüz yurt dışında hizmet vermiyoruz.

Kargomun Gelmesi Ne Kadar Sürer?

Kargonuzun size ulaşma süresi anlaşmalı kargo şirketine göre değişir. Kargonuz en geç 3 iş günü içinde elinizde olur. Ancak genellikle süre 2 günü aşmıyor.

ÖDEME

Hangi Yöntem İle Ödeme Yapabilirim?

İster sitemimizden PAYTR ile güçlendirilmiş güvenli ödeme sistemiyle, isterseniz de kapıda ödeme ile ürün elinize geçtiğinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Online Sipariş Vermek Güvenli mi?

Online sipariş güvenlik sistemleri ile kapıda ödeme kadar güvenli fakat kapıda ödemeden daha hızlı bir sistem haline gelmiştir. Gelişen teknolojide bu yönde bize büyük fırsatlar sunmaya, bizler de bu fırsatları kullanmaya devam ediyoruz.

SİPARİŞ VE İADELER

Nasıl sipariş verebilirim?

Siparişinizi dilerseniz sitemizden PAYTR ile güçlendirilmiş ödeme sistemiyle, dilerseniz de kapıda ödeme opsiyonuyla ödeyerek, sepete eklediğiniz ürün işlemini bitirebilirsiniz.

Siparişimi Nasıl İptal Edebilir veya Değiştirebilirim?

info@ankyrafloor.com ile iletişime geçerek ilk 7 gün deneme süresi opsiyonuyla ürünü iade edebilir ve ya değiştirebilirsiniz.İptal ve değişiklik politakamız için detaylı bilgiyi 'İade Politikası' sayfamızda bulabilirsiniz.

Sipariş vermek için bir üye olmam gerekiyor mu?

Hayır, sipariş vermek için alışverişinizi tamamlamanız yeterli.

Siparişimi Nasıl Takip Ederim?

Sipariş takibi sayfasına girerek sipariş takibinizi güncel bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir ürünü nasıl iade edebilirim?

Bir ürünü iade etmek için info@ankyrafloor.com adresine mail atmanız yeterli. Eğer gerekli koşullar yerine getirildi ise ürün iadeniz başarıyla gerçekleşir.
Daha fazla bilgi almak için İletişime Geçin
E-posta: info@ankyrafloor.com
Whatsapp destek hattı: +905304690904

Sepette ürün yok.