fbpx

Ankyra Euphoria Series

Ankyra Halı Serisinin bir parçası olan Ankyra Euphoria Series de ki ‘Euphoria’ Temel 8 duygunun bir tanesi olan neşe ve coşku anlamına gelir. Vintage tasarım odaklı bir seri olup şık ve mozaik odaklı desenlere yer verilmiştir.

Ankyra Romantic Series

Ankyra Halı Serisinin bir parçası olan Ankyra Romantic Series de ki ‘Romantic’ Temel 8 duygunun bir tanesi olan romantizm ve tutku anlamına gelir. Adından anlaşılacağı üzere serinin bu parçasına tutkulu ve ve modern bir tasarım sahiptir.

Ankyra Satisfaction Series

Ankyra Halı Serisinin bir parçası olan Ankyra Satisfaction Series de ki ‘Satisfaction’ Temel 8 duygunun bir tanesi olan zevk ve ya keyif anlamına gelir. Satisfaction Series fütürizm , modernizm ve geleneksel kilimlerin bir araya gelmesi sonucu oluşan özel bir desen serisidir.

Ankyra Gratitude Series

Ankyra Halı Serisinin bir parçası olan Ankyra Gratitude Series de ki ‘Gratitude’ Temel 8 duygunun bir tanesi olan şükran ve minnettarlık anlamına gelir. Gratitude serisinde genel olarak çiçek temalı desenlere yer verilmiş olup , mutfak için idealdir.

Ankyra Optimism Series

Ankyra Halı Serisinin bir parçası olan Ankyra Optimism Series de ki ‘Optimism’ Temel 8 duygunun bir tanesi olan pozitiflik anlamına gelir. Serideki en hareketli ve pozitif düşünce uyandıranlardan bir tanesidir. Seride genel olarak modern mozaik parçaları kullanılmış olup mutfak ve banyolar için idealdir.

Ankyra Relief Series

Ankyra Halı Serisinin bir parçası olan Ankyra Relief Series de ki ‘Relief’ Temel 8 duygunun bir tanesi olan ferahlık ve rahatlama anlamına gelir. Serinin en minimalistik ve sade tasarımlarını içermekle beraber sadelik arayanlar için birebirdir.

Sepette ürün yok.